ZAŁOŻYCIELKA ESTETIC FITNESS
Zespol

EDYTA LEWANDOWSKA-PIWEK

Założycielka i manager ESTETIC FITNESS w Skierniewicach. Swoją pasję do sportu realizuje już od lat szkolnych, kończąc Liceum o profilu sportowym oraz będąc 9 lat siatkarką klubu VIS Sk-ce, gdzie systematyczność ćwiczeń i chęć zdobywania coraz wyższych celów pozostała jej dewizą na całe życie. Na dobre zakochana w formie aktywności fizycznej jaką jest fitness, której to tajniki poznała na warszawskim AWF u boku profesjonalnych nauczycieli, autorytetów w tej dziedzinie. Rozwijając wciąż swoje umiejętnościu od lutego 2017r jest Trenerem Personalnym z międzynarodową legitymacją REPs, z międzynarodowym certyfikatem IFAA Personal Trainer, z certyfikatem Athlete Performance Trener Personalny oraz z międzynarodową legitymacją instruktora siłowni oraz certyfikatem Blackroll Polska. Praktykę managerską zdobyła pracując od 1999 roku w międzynarodowej korporacji o profilu handlowo-usługowym, gdzie zarządzała kilkunastoma placówkami na terenie całego kraju. Oprócz codziennej praktyki brała udział w licznych szkoleniach i seminariach, wciąż doskonaląc swe umiejętności w świadomym zarządzaniu jakim jest: umiejętność dostrzegania i rozwijania potencjału pracowników, motywowanie, ale też delegowanie oraz ocena kompetencji pracowników. Tam też zdobyła najcenniejsze doświadczenie w obsłudze klienta a priorytetem dla niej jest umiejętność rozpoznania jego potrzeb i spełnianie jego oczekiwań. Dziś mając stabilny fundament jakim jest rodzina oraz wiele lat doświadczeń pragnie kreować miejsce, które jest dedykowane przede wszystkim dla kobiet. Miejsce, które z marzenia stało się celem, gdzie jakość, estetyka i klimat jest stworzone z myślą o nich.

DR MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Zespol

ANNA PIWEK-LASKOWSKA

Akademię Medyczną ukończyła w Warszawie w 1998r. Od 13 lat specjalizuje się w Polsce i za granicą w dziedzinie medycyny estetycznej oraz flebologii. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w 2004r. Praktykę specjalistyczną zdobywała w wielu ośrodkach zagranicznych m.in. w Wielkiej Brytanii i Belgii. Uczestniczyła w licznych międzynarodowych kongresach poświęconych zagadnieniom medycyny estetycznej oraz flebologii w Amsterdamie, Rzymie, Paryżu, Monaco, Bangkoku, Dubaju. Jest członkiem Światowego Towarzystwa Lipolizy "Network – Lypolysis" członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz aktywnym uczestnikiem licznych zjazdów i szkoleń. W styczniu 2011 roku otrzymała tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej, który świadczy o wysokiej jakości usług zgodnej z polskimi standardami medycznymi.

DR FLEBOLOG, CHIRURG
Zespol

KRZYSZTOF PIÓREK

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Posiada wieloletnie doświadczenia kliniczne w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby. Specjalizuje się w najnowocześniejszych metodach wewnątrznaczyniowego leczenia niewydolności żylnej (takich jak: ClariVein®, RFITT, EVLT, skleroterapia piankowa). KOLEJNA WIZYTA

LINERGISTKA
Zespol

SYLWIA BOGUSZEWSKA

           

Licencjonowana linergistka Long Time Liner. Wiedze teoretyczną oraz praktyczną zdobyła pracując w Instytucie Zdrowia i Urody Sharley w Warszawie. Po kilku latach pogłębiania swoich umiejętności kontynuowała pracę w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak jako linergistka. Uczestniczka I Mistrzostw Makijażu Permanentnego, licznych kongresów oraz targów. Na bieżąco w branży kosmetycznej od 2006 r. Praca jest jej wielką pasją, gdyż wykonywanie makijażu permanentnego stwarza możliwości kreowania ludzkiego piękna i niesienia pomocy innym co czyni ją szcześliwą.            

KOSMETOLODZY
Zespol

MARTYNA KOSIŃSKA

Absolwentka kierunków: kosmetologia oraz turystyka uzdrowiskowa i SPA. W branży od 2008 roku. Założycielka M&M Centrum Laseroterapii i współpracująca z wieloma gabinetami w całej Polsce. Od listopada 2016r. również rozpoczęła owocną współpracę z nami ;-) Zafascynowana osiągnięciami nowoczesnej technologii w dziedzinie kosmetologii. Perfekcjonistka uwielbiająca widzieć efekty swojej pracy. Martyna wykonuje zabiegi : depilacji laserem diodowym LIGHT SHEER  oraz Zabiegi IPL.

WIZAŻYSTKA
Zespol

ZOFIA MYNETT

Na co dzień studiuję kosmetologię w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Zanim jednak wybrała ten kierunek, zaczęła rozwijać swoją pasję, jaką  jest wizaż  i stylizacja. Jest absolwentką Europejskiej Szkoły Stylizacji Select. Swoje umiejętności doskonaliła również podczas wielu kursów ze znanymi wizażystami w zakresie makijażu ślubnego, scenicznego i pracy na planie  zdjęciowym. Uczestniczyła także w szkoleniach produktowych  marki Kryolan i Rouge Bunny Rouge a w roku 2016 odbyła szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs metodami 1:1 oraz express. W 2015 roku miała możliwość bycia na planie i uczestniczenia w przygotowaniach do programów „Dzień Dobry TVN”, „You Can Dance” oraz „Project Runway”.  

SPEC. DO SPRAW ŻYWIENIA I DIETETYKI
Zespol

JUSTYNA ŁUKASIK

           

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie o specjalności żywienie człowieka i dietetyka. Pracę magisterską napisała w Katedrze Dietetyki w Zakładzie Fizjologii Człowieka na temat. „Pamięć i jej wymagania żywieniowe”. Dietetykiem jest z zamiłowania i wykształcenia, ale żywienie to tak naprawdę jej pasja:-) Uwielbia opowiadać o żywności, o zasadach zdrowego stylu życia. Jednak największą radość sprawia jej to, że może pomagać inny przezwyciężać słabości i lęki. Razem z Pacjentami pracuje nad uzyskaniem jak najlepszych efektów wynikających z założeń diety. Każda osoba, która pragnie zdobyć wiedzę i poniekąd umiejętności związane ze zdrowym odżywianiem – jest traktowana bardzo profesjonalnie i wyjątkowo. Jest dietetykiem wymagającym, ale potrafi utożsamić się z pacjentem, bo empatia nie jest pojęciem jej obcym ;-) W diecie stosuję wyłącznie zasady prawidłowego żywienia – bez oszukiwania i stosowania suplementów diety, a do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie. Największą satysfakcją, jaką czerpie z pracy jest uśmiech i słowo „dziękuję” od każdej osoby, którą miała szczęście spotkać na „żywieniowej drodze…”.            

FIZJOTERAPEUCI
Zespol

SYLWIA CHOJNACKA

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi z tytułem mgr fizjoterapii. Swoją praktykę kontynuowała w wielu klinikach, szpitalach na terenie Łodzi, sanatoriach w Kamieniu Pomorskim, w Busko Zdroju i przychodniach NZOZ na terenie Łodzi i Rawy Mazowieckiej. Swoje zainteresowania nadal rozwija uczestnicząc w szkoleniach obejmujących fizjoterapię zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Ukończyła kurs "Kinezjotaping Polska", a także wybiegając poza fizjoterapię- kurs "OM Fitness dla dzieci". Podczas studiów nabyła umiejętności i wiedzę m.in. z dziedziny masażu klasycznego, głębokiego, poprzecznego, relaksacyjnego, drenażu limfatycznego oraz masaży pielęgnacyjnych z dziedziny terapii manualnej. Zajmuje się kompleksową rehabilitację pourazową, ortopedyczną, neurologiczną, traktując każdego pacjenta indywidualnie. Dodatkowo prowadzi zajęcia korekcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym a także dla młodzieży i dorosłych.
 

INSTRUKTORZY FITNESS
Zespol

KATARZYNA ŁOBODA

   

Instruktorka fitness, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i Warszawskiej Szkoły Reklamy.
Pełna energii i zawsze uśmiechnięta, swoim pozytywnym nastawieniem do życia stara się zarazić uczestników zajęć.
Odkąd skończyła 4 lata, jej życiu stale towarzyszy aktywność fizyczna. Początkowo był to taniec,
później również fitness. Uważa, że najlepszą metodą na poprawę nastroju jest aktywność fizyczna!
Jej ukochaną formą zajęć jest intensywne TBC, na którym z uśmiechem na twarzy wyciska „siódme poty” z uczestników,
kładąc duży nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń. Doświadczenie zdobywała w warszawskich fitness
klubach od 2007 roku. Nieustannie wzbogaca swoje umiejętności na szkoleniach i warsztatach.   

Zespol

MALWINA BURSZTYNOWICZ

   

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness.Ze sportem związana od szkoły podstawowej. Trenowała Lekkoatletykę a ściślej mówiąc biegi sprinterskie na 100m, biegi sztafetowe 4x100m, a także skok w dal. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej, dlatego postanowiła zrobić kurs instruktora fitness i dzielić się swoją miłością z innymi. Jej dewizą życiową jest stwierdzenie `Znajdź swoje słabości i zwalczaj je`. Według niej tą złotą myśl warto stosować zarówno w życiu codziennym, jak i na sali gimnastycznej.    

Zespol

KAMIL SOLSKI

   

Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych. Karierę ekonomisty zamienił na to co pasjonuje go najbardziej i sprawia mu największą przyjemność czyli aktywność fizyczną. Dyplomowany instruktor sportu i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Szkolił się pod okiem samego Tomasza Zamieli. Instruktor fitness, TMT (Total Muscle Training) oraz GFS (Global Fitness System). Licencjonowany instruktor Zumba ® Fitness, Zumba ® Sentao, Zumba ® Toning, Zumba ®Kids. Ukończył szkolenie dla instruktorów treningów funkcjonalnych T-revolution pod okiem Lorenzo Sommo. Uczestnik licznych warsztatów, szkoleń oraz konwencji fitness. Kamil jest bardzo energiczną, życzliwą, uśmiechniętą i pełną optymizmu osobą. Tak samo wyglądają jego zajęcia. Kto uczestniczy w nich ten wie, że Kamil jest wymagającym trenerem, przykładającym dużą uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń i starającym się osiągnąć zamierzony cel i efekt uczestników.

Zespol

MAGDALENA KAPUŚCIŃSKA

Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Animator czasu wolnego, jest członkiem Zumba Instructor Network. Z tańcem związana od najmłodszych lat. Swój debiut sceniczny miała w wieku lat 3 :) Energiczna, charyzmatyczna, kontaktowa. Zakochana w swoich kursantkach- tych dużych i tych małych.

Zespol

KAROLINA TRĘBSKA

   

Ukończyła Centrum Kształcenia Kadr Medycznych i Społecznych w Olsztynie na kierunku Rehabilitacja. Obecnie podnosi wykształcenie w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Swą wiedzę wciąż sukcesywnie uzupełnia uczestnicząc na różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach. W lipcu 2016 roku uzyskała dyplom i legitymację instruktora fitness. Zamiłowanie do sportu przejawia już od dzieciństwa. Zaczęła od jazdy na rowerze, potem był to taniec, pływanie, bieganie, sporty siłowe, pole dance oraz fitness. W swej pracy chciałaby bardziej wyczulić klientów (pacjentów) na świadomość własnego ciała tj.: pokazać prawidłowy zakres ruchu w stawie, poprawić elastyczność stawów, mięśni oraz poprawić ogólną wydolność krążeniowo-oddechową organizmu. Bezpieczne uprawianie sportu to jej priorytet w pracy z pacjentem.

Zespol

KAROLINA TOKARSKA

   

Magister Wychowania Fizycznego ze specjalnością Kultura Fizyczna i Zdrowotna.
Z zamiłowania do sportu i zdrowego stylu życia spełnia się zawodowo jako nauczyciel wychowania fizycznego, oraz instruktor fitness. W prowadzenie zajęć angażuję się ciałem, umysłem i duchem. Jest uśmiechnięta, życzliwy i otwarta. W czasie zajęć stara się przekazywać wiedzę którą zdobywa na kursach, szkoleniach i konwencjach fitness. Ceni jakość i technikę wykonywanych ćwiczeń, na co zwraca szczególną uwagę.

Zespol

KINGA JUŹWIUK

   

Od 2013 roku Instruktor Zumba Fitness i Zumba Kids, od 2015 roku instruktor Salsation fitness. Prywatnie: żona, matka 2 dzieci i właściciel sklepu z zabawkami patatoy.pl. Kocha tańczyć i aktywnie spędzać czas. Jej ulubione motto: „Nie musisz być świetny aby zacząć, ale musisz zacząć aby być świetny”. 

Zespol

JOANNA GAŁKA-WALCZYKIEWICZ

Joanna Gałka - Walczykiewicz - Kobieta "urządzenie wielofunkcyjne" . Aktorka, wokalistka, animator, pedagog, od 5 lat instruktorka Zumba Fitness, zumba gold , zumba kids i aqua zumba, Polski Master Trener programu Urbhanize szkoląca się u twórców programu Dennisa i Tiny Thomsen, jedna z pierwszych instruktorów Urbhanize w Polsce, międzynarodowy prezenter, i członek zespołu Twórców Urbhanize występująca z nimi na scenie na największych imprezach fitnessowych w Europie. pierwszy w Polsce instruktor Urbhanize Shorties formuły programu przeznaczonej dla dzieci i młodzieży.
Bez względu na prowadzoną formułę zajęć do każdych oprócz wiedzy i doświadczenia wkłada całe serce. Podczas zajęć udowadnia, ze ruszać może się każdy – wystarczy dostosować intensywność do własnych możliwości i czasem ograniczeń. Ciągle uśmiechnięta i z ogromnym dystansem do siebie zaraża optymizmem każdą napotkaną osobę, a z jej zajęć nie da się wyjść bez uśmiechu na twarzy. 

 

Zespol

MAGDALENA KABA

Z wykształcenia Ekonomistka, z zamiłowania i pasji Instruktor Fitness. Zanim zdobyła kwalifikacje instruktorskie ( 2014 r) zgłębiała tajniki wiedzy fitness uczestnicząc przez 6 lat w zajęciach fitness. Podglądając od tylu lat doświadczonych instruktorów wie, jak przeprowadzić zajęcia, aby były one w pełni satysfakcjonujące dla uczestników. Cały czas szlifuje swój warsztat na wszelkich konwencjach i szkoleniach (m.in. warsztaty z Anną Lewandowską, warsztaty Short Fight Kick, szkolenia: Trening na systemach podwieszanych, Kettlebells, Powergym, Stretching, Mental Body Tour, Pilates MAT I oraz Pilates Intermediate. Aktywność fizyczna towarzyszy jej od „ zawsze”. Jest także fanką biegania, jazdy na rowerze oraz zdrowych koktajli . Zakochała się w ruchu bez pamięci. Na zajęciach, które prowadzi jest niezwykle dokładna, precyzyjna, nie daje taryfy ulgowej, wyciskając z uczestników ostatnie krople potu . Wciąż wykorzystuje nowinki fitness, nowe ćwiczenia, kombinacje, sekwencje. Z nią na pewno nie będzie szansy się nudzić! Jak mówi: Nie ma rzeczy niemożliwych, bo sama jest tego żywym przykładem.

 

 

INSTRUKTORZY TAŃCA
Zespol

NATALIA MATUSIAK

Studentka III roku Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunki Taniec, specjalność: tancerz-choreograf, tancerka Agencji tanecznej Show Time z Łodzi oraz instruktorka zespołu Alter Ego, który czynnie bierze udział w ogólnopolskich konkursach tanecznych. Owocuje to wieloma nagrodami oraz miejscami na podium w autorskiej choreografii. Instruktorka tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych, specjalizująca się głównie w jazzie, tańcu współczesnym, reggaetonie, new age. Występowała w teatrze AOIA, w spektaklach Agnieszki Cygan ,,Demon Stróż" oraz ,,Szach Mat". Startowała w wielu turniejach tanecznych zdobywając miejsca na podium. Szkoliła się na warsztatach u znanych choreografów i tancerzy. Jest twórcą własnych miniatur choreograficznych, finalistka konkursu "Łódź Łowi Talenty".

Zespol

WERONIKA BEKTA

Studentka III roku Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec specjalizacja tancerz- choreograf, gdzie rozwija swoją technikę w takich stylach tanecznych jak jazz, taniec współczesny oraz balet. Pasjonuje się tańcem od 8 roku życia. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy a następnie w Świdnickim Ośrodku Kultury. Od 9 lat jest członkiem ludowego Zespołu Pieśni i Tańca "Jubilat", z którym brała udział w wielu festiwalach folklorystycznych w kraju i za granicą. Uczestniczka TV Project Egurrola Dance Studio, gdzie rozwija swoje umiejętności taneczne w stylach komercyjnych pod okiem profesjonalnych tancerzy i choreografów. Praca z dziećmi sprawia jej wielką przyjemność. W przyszłości widzi się jako tancerz i choreograf spektakli tanecznych.

INSTRUKTORZY AKROBATYKI
Zespol

GRZEGORZ WOŹNICA

Zaczął przygodę z tańcem sportowym w wieku 8lat. Jego nieodłącznym elementem zawsze była akrobatyka, która stała się największą pasją. Trenował pod okiem wielu specjalistów aby w końcu samemu stać się jednym z nich. W swojej karierze tancerza sportowego wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza oraz Wice Mistrza Polski i Świata. Jego najważniejszymi osiągnięciami są: Mistrzostwo Świata Electric Boogie 2004-2011,Wice Mistrzostwo Świata Hip Hop 2009, Mistrzostwo Polski Electric Boogie 2003-2012, Wice Mistrzostwo Polski Hip Hop 2008-2012. Teraz swoją pasją i miłością do akrobatyki zaraża młodsze pokolenia. Jego wyczyny można podziwiać na deskach łódzkiego Teatru Arlekin, w którym jest kaskaderem.

Zespol

MARIA WÓJCIK

Od 6. roku życia trenuje gimnastykę artystyczną. Zdobywała wiele nagród na zawodach klubowych oraz międzyklubowych. Wielokrotnie brała udział w pokazach gimnastycznych oraz sportowych. Swoją przygodę ze sportem zaczynała od tańca, począwszy od tańca współczesnego, przez jazz, na balecie kończąc. Zdobywała doświadczenie oraz wiele medali na turniejach i konkursach w różnych stylach tańca. Gimnastykę artystyczną trenowała w czołówce warszawskich klubów pod okiem najlepszych trenerów z Polski i Rosji. Gimnastyka artystyczna jest jej największą pasją. Od dwóch lat swoją pasję i miłość do tego sportu przelewa na dzieci. Zaczynała jako pomocnik trenera głównego przy treningach oraz zawodach. Następnie sama podjęła pracę jako trener gimnastyki artystycznej. Do tej pory rekreacyjnie trenuję gimnastykę dla podtrzymania formy, rozciągnięcia oraz dla swojej własnej przyjemności. Na zajęciach ma indywidualne podejście do każdego dziecka, jest niesamowicie dokładna i zwraca ogromną uwagę na każdy szczegół. Ma autorski sposób mobilizacji dzieci, dzięki któremu ćwiczą z chęcią i zapałem. Na każdym treningu stara się przekazać dzieciom jak najwięcej, aby z dnia na dzień stawały się coraz lepsze.