ZAŁOŻYCIELKA ESTETIC FITNESS
Zespol

EDYTA LEWANDOWSKA-PIWEK

Założycielka i manager ESTETIC FITNESS w Skierniewicach. Swoją pasję do sportu realizuje już od lat szkolnych, kończąc Liceum o profilu sportowym oraz będąc 9 lat siatkarką klubu VIS Sk-ce, gdzie systematyczność ćwiczeń i chęć zdobywania coraz wyższych celów pozostała jej dewizą na całe życie. Na dobre zakochana w formie aktywności fizycznej jaką jest fitness, której to tajniki poznała na warszawskim AWF u boku profesjonalnych nauczycieli, autorytetów w tej dziedzinie. Rozwijając wciąż swoje umiejętnościu od lutego 2017r jest Trenerem Personalnym z międzynarodową legitymacją REPs, z międzynarodowym certyfikatem IFAA Personal Trainer, z certyfikatem Athlete Performance Trener Personalny oraz z międzynarodową legitymacją instruktora siłowni oraz certyfikatem Blackroll Polska. Praktykę managerską zdobyła pracując od 1999 roku w międzynarodowej korporacji o profilu handlowo-usługowym, gdzie zarządzała kilkunastoma placówkami na terenie całego kraju. Oprócz codziennej praktyki brała udział w licznych szkoleniach i seminariach, wciąż doskonaląc swe umiejętności w świadomym zarządzaniu jakim jest: umiejętność dostrzegania i rozwijania potencjału pracowników, motywowanie, ale też delegowanie oraz ocena kompetencji pracowników. Tam też zdobyła najcenniejsze doświadczenie w obsłudze klienta a priorytetem dla niej jest umiejętność rozpoznania jego potrzeb i spełnianie jego oczekiwań. Dziś mając stabilny fundament jakim jest rodzina oraz wiele lat doświadczeń pragnie kreować miejsce, które jest dedykowane przede wszystkim dla kobiet. Miejsce, które z marzenia stało się celem, gdzie jakość, estetyka i klimat jest stworzone z myślą o nich.

DR MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Zespol

ANNA PIWEK-LASKOWSKA

Akademię Medyczną ukończyła w Warszawie w 1998r. Od 13 lat specjalizuje się w Polsce i za granicą w dziedzinie medycyny estetycznej oraz flebologii. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w 2004r. Praktykę specjalistyczną zdobywała w wielu ośrodkach zagranicznych m.in. w Wielkiej Brytanii i Belgii. Uczestniczyła w licznych międzynarodowych kongresach poświęconych zagadnieniom medycyny estetycznej oraz flebologii w Amsterdamie, Rzymie, Paryżu, Monaco, Bangkoku, Dubaju. Jest członkiem Światowego Towarzystwa Lipolizy "Network – Lypolysis" członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz aktywnym uczestnikiem licznych zjazdów i szkoleń. W styczniu 2011 roku otrzymała tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej, który świadczy o wysokiej jakości usług zgodnej z polskimi standardami medycznymi.

DR FLEBOLOG, CHIRURG
Zespol

KRZYSZTOF PIÓREK

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Posiada wieloletnie doświadczenia kliniczne w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby. Specjalizuje się w najnowocześniejszych metodach wewnątrznaczyniowego leczenia niewydolności żylnej (takich jak: ClariVein®, RFITT, EVLT, skleroterapia piankowa). KOLEJNA WIZYTA

LINERGISTKA
Zespol

MAJA NADOLSKA 

Wizażystka z 6 letnim doświadczeniem współpracująca z licznymi fotografami, mająca na koncie kampanie reklamowa w sieciowym sklepie, linergistka w Estetic Beauty. Od 2017 roku zajmuje się makijażem permanentnym uczestnicząc w licznych szkoleniach z tego zakresu: Makijaż Permanentny Powiek EYELIER, Makijaż Permanentny Ust 3D, Makijaż Permanentny Brwi Ombe Brows, Makijaż Permanentny Masterclass Ombre Brows, Makijaż Permanentny Brwi Technika Włoskowa. Wielbicielka naturalnego podkreślenia urody, ceniąca perfekcjonizm.

KOSMETOLOG
Zespol

MARTYNA KOSIŃSKA

Absolwentka kierunków: kosmetologia oraz turystyka uzdrowiskowa i SPA. W branży od 2008 roku. Założycielka M&M Centrum Laseroterapii i współpracująca z wieloma gabinetami w całej Polsce. Od listopada 2016r. również rozpoczęła owocną współpracę z nami ;-) Zafascynowana osiągnięciami nowoczesnej technologii w dziedzinie kosmetologii. Perfekcjonistka uwielbiająca widzieć efekty swojej pracy. Martyna wykonuje zabiegi : depilacji laserem diodowym LIGHT SHEER  oraz Zabiegi IPL.

WIZAŻYSTKA
Zespol

ZOFIA MYNETT

Z wykształcenia kosmetolog, z zawodu i pasji wizażystka i stylistka rzęs. Ukończyła Europejską Szkołę Stylizacji Select. Swoje umiejętności doskonaliła podczas licznych kursów ze znanymi wizażystami w zakresie makijażu ślubnego, scenicznego, a także pracy na planie zdjęciowym. W 2015 r. brała udział w przygotowaniach uczestników do takich programów jak ,,Dzień dobry TVN” , ,,You can dance” oraz ,,Project runway”. Od 2017 roku zajmuje się również stylizacją rzęs. Stale stara się rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje.

SPEC. DO SPRAW ŻYWIENIA I DIETETYKI
Zespol

MARZENA PAWŁOWSKA

Od blisko 10 lat prowadzi Poradnię Żywieniową, która powstała z myślą o pacjentach, którzy z pomocą profesjonalnego dietetyka - doradcy żywieniowego chcą poprawić swój dotychczasowy sposób żywienia, schudnąć lub uzyskać poradę w zakresie żywienia w zdiagnozowanym przez lekarza schorzeniu. Dla każdego z Państwa, kto zechce skorzystać z jej oferty przygotuje najskuteczniejszą, indywidualnie opracowaną dietę. Jej nadrzędnym celem jest zawsze dobro pacjenta, dlatego udzielając porad żywieniowych kieruje się rzetelną wiedzą popartą odpowiednim wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem zawodowym. Jest przeciwniczką modnych diet i reklamowanych w mediach cudownych środków odchudzających. Tylko właściwie opracowana dieta oparta na nowej (z 2016r.) Piramidzie Żywieniowej wg Instytutu Żywności i Żywienia, powiązana ze zmianą nawyków żywieniowych pomoże uzyskać skuteczny i trwały efekt terapeutyczny. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie ze specjalnością dietetyka oraz Podyplomowe Studia Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Zajmuje się dietetycznym leczeniem chorób metabolicznych, odchudzaniem i poradnictwem żywieniowym dla kobiet w ciąży i karmiących. Ma też doświadczenie w pracy z dziećmi, gdyż już podczas praktyk studenckich w Poradni Dietetycznej Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu zajmowała się małymi pacjentami z chorobami jelit. Ten szczególny kontakt wynika też z faktu, że sama jest mamą i na co dzień dba o właściwą dietę swoich dzieci oraz kształtowanie ich prawidłowych nawyków żywieniowych.

FIZJOTERAPEUCI
Zespol

SYLWIA CHOJNACKA

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi z tytułem mgr fizjoterapii. Swoją praktykę kontynuowała w wielu klinikach, szpitalach na terenie Łodzi, sanatoriach w Kamieniu Pomorskim, w Busko Zdroju i przychodniach NZOZ na terenie Łodzi i Rawy Mazowieckiej. Swoje zainteresowania nadal rozwija uczestnicząc w szkoleniach obejmujących fizjoterapię zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Ukończyła kurs "Kinezjotaping Polska", a także wybiegając poza fizjoterapię- kurs "OM Fitness dla dzieci". Podczas studiów nabyła umiejętności i wiedzę m.in. z dziedziny masażu klasycznego, głębokiego, poprzecznego, relaksacyjnego, drenażu limfatycznego oraz masaży pielęgnacyjnych z dziedziny terapii manualnej. Zajmuje się kompleksową rehabilitację pourazową, ortopedyczną, neurologiczną, traktując każdego pacjenta indywidualnie. Dodatkowo prowadzi zajęcia korekcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym a także dla młodzieży i dorosłych.
 

Zespol

EWA STOLIŃSKA

Absolwentka Awf w Warszawie - kierunek Fizjoterapia. Mgr. fizjoterapii z 13 letnim stażem pracy. Ukończyła wiele kursów z zakresu rehabilitacji w ortopedii, terapii manualnej jak również treningu mięśni dna miednicy czy rozstępu mięśnia prostego brzucha. Jej praca to jedna z jej pasji. Uśmiechnięta i energiczna. W styczniu 2019 r. dołączyła do zespołu specjalistów w Estetic Fitness.

INSTRUKTORZY FITNESS
Zespol

KATARZYNA ŁOBODA

   

Instruktorka fitness, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i Warszawskiej Szkoły Reklamy.
Pełna energii i zawsze uśmiechnięta, swoim pozytywnym nastawieniem do życia stara się zarazić uczestników zajęć.
Odkąd skończyła 4 lata, jej życiu stale towarzyszy aktywność fizyczna. Początkowo był to taniec,
później również fitness. Uważa, że najlepszą metodą na poprawę nastroju jest aktywność fizyczna!
Jej ukochaną formą zajęć jest intensywne TBC, na którym z uśmiechem na twarzy wyciska „siódme poty” z uczestników,
kładąc duży nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń. Doświadczenie zdobywała w warszawskich fitness
klubach od 2007 roku. Nieustannie wzbogaca swoje umiejętności na szkoleniach i warsztatach.   

Zespol

MAGDALENA KABA

Z wykształcenia Ekonomistka, z zamiłowania i pasji Instruktor Fitness. Zanim zdobyła kwalifikacje instruktorskie ( 2014 r) zgłębiała tajniki wiedzy fitness uczestnicząc przez 6 lat w zajęciach fitness. Podglądając od tylu lat doświadczonych instruktorów wie, jak przeprowadzić zajęcia, aby były one w pełni satysfakcjonujące dla uczestników. Cały czas szlifuje swój warsztat na wszelkich konwencjach i szkoleniach (m.in. warsztaty z Anną Lewandowską, warsztaty Short Fight Kick, szkolenia: Trening na systemach podwieszanych, Kettlebells, Powergym, Stretching, Mental Body Tour, Pilates MAT I oraz Pilates Intermediate. Aktywność fizyczna towarzyszy jej od „ zawsze”. Jest także fanką biegania, jazdy na rowerze oraz zdrowych koktajli . Zakochała się w ruchu bez pamięci. Na zajęciach, które prowadzi jest niezwykle dokładna, precyzyjna, nie daje taryfy ulgowej, wyciskając z uczestników ostatnie krople potu . Wciąż wykorzystuje nowinki fitness, nowe ćwiczenia, kombinacje, sekwencje. Z nią na pewno nie będzie szansy się nudzić! Jak mówi: Nie ma rzeczy niemożliwych, bo sama jest tego żywym przykładem.

 

 

Zespol

MALWINA BURSZTYNOWICZ

   

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness.Ze sportem związana od szkoły podstawowej. Trenowała Lekkoatletykę a ściślej mówiąc biegi sprinterskie na 100m, biegi sztafetowe 4x100m, a także skok w dal. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej, dlatego postanowiła zrobić kurs instruktora fitness i dzielić się swoją miłością z innymi. Jej dewizą życiową jest stwierdzenie `Znajdź swoje słabości i zwalczaj je`. Według niej tą złotą myśl warto stosować zarówno w życiu codziennym, jak i na sali gimnastycznej.    

Zespol

KAMIL SOLSKI

   

Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych. Karierę ekonomisty zamienił na to co pasjonuje go najbardziej i sprawia mu największą przyjemność czyli aktywność fizyczną. Dyplomowany instruktor sportu i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Szkolił się pod okiem samego Tomasza Zamieli. Instruktor fitness, TMT (Total Muscle Training) oraz GFS (Global Fitness System). Licencjonowany instruktor Zumba ® Fitness, Zumba ® Sentao, Zumba ® Toning, Zumba ®Kids. Ukończył szkolenie dla instruktorów treningów funkcjonalnych T-revolution pod okiem Lorenzo Sommo. Uczestnik licznych warsztatów, szkoleń oraz konwencji fitness. Kamil jest bardzo energiczną, życzliwą, uśmiechniętą i pełną optymizmu osobą. Tak samo wyglądają jego zajęcia. Kto uczestniczy w nich ten wie, że Kamil jest wymagającym trenerem, przykładającym dużą uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń i starającym się osiągnąć zamierzony cel i efekt uczestników.

Zespol

MAGDALENA KAPUŚCIŃSKA

Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Animator czasu wolnego, jest członkiem Zumba Instructor Network. Z tańcem związana od najmłodszych lat. Swój debiut sceniczny miała w wieku lat 3 :) Energiczna, charyzmatyczna, kontaktowa. Zakochana w swoich kursantkach- tych dużych i tych małych.

Zespol

WERONIKA POTASIAK

   

Pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia. W dzieciństwie chwytała się każdego sportu. Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania sportowiec. Wieloletnia tancerka, maratończyk, biegacz OCR. Uwielbia boot campy i dać sobie nieźle w kość. Jej przygoda z Power Combo rozpoczęła się 4 lata temu i była to miłość od pierwszego treningu. W prowadzenie treningów wkłada całe serducho, co potwierdzi każdy uczestnik zajęć. W nielicznych wolnych chwilach biega ze swoim psem, podróżuje i fotografuje.

Zespol

KINGA JUŹWIUK

   

Od 2013 roku Instruktor Zumba Fitness i Zumba Kids, od 2015 roku instruktor Salsation fitness. Prywatnie: żona, matka 2 dzieci i właściciel sklepu z zabawkami patatoy.pl. Kocha tańczyć i aktywnie spędzać czas. Jej ulubione motto: „Nie musisz być świetny aby zacząć, ale musisz zacząć aby być świetny”. 

Zespol

MARTA BORGES

   

Instruktorka fitness i trener personalny. Kwalifikacje fitness zdobyła ucząc się w Polsce jak i w Irlandii. Instruktor Zumby fitness od 2009, zakochana w tańcu jako formie świetnego treningu cardio dla każdego, tańca który daje wiele radości, gdzie ćwiczenie fizyczne staje się ruchem intuicyjnym, pożeraczem kalorii :-) Skończyła kurs Suspension Training w 2014. Uwielbia poszerzać swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w konwencjach, szkoleniach, kursach. Obecnie studentka Pedagogiki.
Zakochana mama dwójki chłopców. Uwielbia aktywnie spędzać czas, zabawy z dziećmi, bieganie po lesie, kajaki, wędrówki, zdrowe przepisy, kuchnię wegetariańską a także dobrą książkę.
 

Zespol

IZABELA BRZEZIŃSKA

Pasjonatka zdrowego stylu życia, zaczęła od studiów dietetyki, ale to sport skradł jej serce. Na co dzień mama dwójki maluchów, co idealnie pokazuje, że można połączyć bycie mamą z byciem w formie. Zaczęła od kursu w renomowanej szkole Open Mind, a głód wiedzy rośnie z każdym kolejnym szkoleniem, których przybywa z miesiąca na miesiąc. Na zajęciach na pierwszym miejscu stawia na poprawną technikę, która przekłada się na mocny progres. Ceni również pracę z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, a w głębi jej serca królują formy Body&Mind.

   

INSTRUKTORZY TAŃCA
Zespol

EWELINA SALNIK

Absolwentka Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, kierunek: taniec, specjalność: tancerz - choreograf. Zamiłowanie do tańca przejawiała od najmłodszych lat. Od 7 roku życia zaczęła uczęszczać na zajęcia z tańca towarzyskiego, następnie poznawała techniki streetowe takie jak hip-hop i dancehall. Równolegle brała udział w zajęciach z gimnastyki artystycznej. W wieku 16 lat odkryła taniec klasyczny i jazzowy, któremu poświęciła resztę edukacji w studiu taneczno-aktorskim przy ul.Moliera w Warszawie. W czasie studiów odbywała praktyki w Warszawskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego jako asystent choreografa a obecnie pracuje tam w gronie choreografów i absolwentów Teatru Muzycznego "Roma", ucząc dzieci i młodzież techniki tańca jazzowego. Współpracuje przy musicalach takich jak: Alladyn, Koty, Akademia Pana Kleksa, Mamma Mia i wiele innych. Z pasji angażuje się również w filmy, seriale i projekty telewizyjne. Największym sukcesem w tej dziedzinie był epizod aktorski w najnowszym filmie Krzysztofa Zanussiego pt. Eter. Jej mottem na sali treningowej jak i w życiu jest, że wszystko da się zrobić, bo nie ma rzeczy niemożliwych.

Zespol

LORETA SALMANOVIC

Studentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, kierunek: taniec, specjalizacja: tancerz choreograf. Tańczy od 6-go roku życia. Pierwsze kroki taneczne stawiała w Polskim Zespole Pieśni i Tańca Wilenka, gdzie poznawała tańce ludowe: polskie, rosyjskie, ukraińskie, litewskie, bułgarskie oraz wiele innych. Wtedy z zespołem bardzo dużo podróżowała za granice kraju biorąc udział w wielu folklorystycznych festiwalach. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Wilnie, gdzie zdobyła profesjonalną wiedzę z zakresu tańca klasycznego, ekspresji scenicznej, historii tańca oraz tańca historycznego i obyczajowego. Corocznie brała udział w rosyjskich konkursach w Moskwie i Petersburgu, gdzie zdobyła II i III miejsce oraz tytuł Utalentowanej Baletnicy. Praca z dziećmi sprawia jej przyjemność i radość. 

 

INSTRUKTORZY AKROBATYKI
Zespol

GRZEGORZ WOŹNICA

Zaczął przygodę z tańcem sportowym w wieku 8lat. Jego nieodłącznym elementem zawsze była akrobatyka, która stała się największą pasją. Trenował pod okiem wielu specjalistów aby w końcu samemu stać się jednym z nich. W swojej karierze tancerza sportowego wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza oraz Wice Mistrza Polski i Świata. Jego najważniejszymi osiągnięciami są: Mistrzostwo Świata Electric Boogie 2004-2011,Wice Mistrzostwo Świata Hip Hop 2009, Mistrzostwo Polski Electric Boogie 2003-2012, Wice Mistrzostwo Polski Hip Hop 2008-2012. Teraz swoją pasją i miłością do akrobatyki zaraża młodsze pokolenia. Jego wyczyny można podziwiać na deskach łódzkiego Teatru Arlekin, w którym jest kaskaderem.

Zespol

MARIIA TYMOSHCHUK

pochodzi z Ukainy a konkretnie z Łucka, gdzie ukończyła college pedagogiczny. Obecnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku wychowanie fizyczne. Gimnastykę artystyczna owocnie trenuje od 14 lat zdobywając wiele trofeów i uznania a szczególnym wyróżnieniem w tej niezwykle pięknej dyscyplinie jest tytuł Mistrza Sportu. Na zajęciach ma indywidualne podejście do każdego dziecka. Jest niesamowicie dokładna, zwracając ogromną uwagę na każdy szczegół. Umie mobilizować dzieci, dzięki czemu ćwiczą z chęcią i zapałem. Na każdym treningu stara się przekazać jak najwięcej, aby z dnia na dzień stawały się coraz lepsze.