ZAŁOŻYCIELKA ESTETIC FITNESS
Zespol

EDYTA LEWANDOWSKA-PIWEK

Założycielka i manager ESTETIC FITNESS w Skierniewicach. Swoją pasję do sportu realizuje już od lat szkolnych, kończąc Liceum o profilu sportowym oraz będąc 9 lat siatkarką klubu VIS Sk-ce, gdzie systematyczność ćwiczeń i chęć zdobywania coraz wyższych celów pozostała jej dewizą na całe życie. Na dobre zakochana w formie aktywności fizycznej jaką jest fitness, której to tajniki poznała na warszawskim AWF u boku profesjonalnych nauczycieli, autorytetów w tej dziedzinie. Rozwijając wciąż swoje umiejętnościu od lutego 2017r jest Trenerem Personalnym z międzynarodową legitymacją REPs, z międzynarodowym certyfikatem IFAA Personal Trainer, z certyfikatem Athlete Performance Trener Personalny oraz z międzynarodową legitymacją instruktora siłowni oraz certyfikatem Blackroll Polska. Praktykę managerską zdobyła pracując od 1999 roku w międzynarodowej korporacji o profilu handlowo-usługowym, gdzie zarządzała kilkunastoma placówkami na terenie całego kraju. Oprócz codziennej praktyki brała udział w licznych szkoleniach i seminariach, wciąż doskonaląc swe umiejętności w świadomym zarządzaniu jakim jest: umiejętność dostrzegania i rozwijania potencjału pracowników, motywowanie, ale też delegowanie oraz ocena kompetencji pracowników. Tam też zdobyła najcenniejsze doświadczenie w obsłudze klienta a priorytetem dla niej jest umiejętność rozpoznania jego potrzeb i spełnianie jego oczekiwań. Dziś mając stabilny fundament jakim jest rodzina oraz wiele lat doświadczeń pragnie kreować miejsce, które jest dedykowane przede wszystkim dla kobiet. Miejsce, które z marzenia stało się celem, gdzie jakość, estetyka i klimat jest stworzone z myślą o nich.

DR FLEBOLOG, CHIRURG
Zespol

KRZYSZTOF PIÓREK

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Posiada wieloletnie doświadczenia kliniczne w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby. Specjalizuje się w najnowocześniejszych metodach wewnątrznaczyniowego leczenia niewydolności żylnej (takich jak: ClariVein®, RFITT, EVLT, skleroterapia piankowa). KOLEJNA WIZYTA

LINERGISTKA
Zespol

MAJA NADOLSKA 

Wizażystka z 6 letnim doświadczeniem współpracująca z licznymi fotografami, mająca na koncie kampanie reklamowa w sieciowym sklepie, linergistka w Estetic Beauty. Od 2017 roku zajmuje się makijażem permanentnym uczestnicząc w licznych szkoleniach z tego zakresu: Makijaż Permanentny Powiek EYELIER, Makijaż Permanentny Ust 3D, Makijaż Permanentny Brwi Ombe Brows, Makijaż Permanentny Masterclass Ombre Brows, Makijaż Permanentny Brwi Technika Włoskowa. Wielbicielka naturalnego podkreślenia urody, ceniąca perfekcjonizm.

KOSMETOLOG
Zespol

MARTYNA KOSIŃSKA

Absolwentka kierunków: kosmetologia oraz turystyka uzdrowiskowa i SPA. W branży od 2008 roku. Założycielka M&M Centrum Laseroterapii i współpracująca z wieloma gabinetami w całej Polsce. Od listopada 2016r. również rozpoczęła owocną współpracę z nami ;-) Zafascynowana osiągnięciami nowoczesnej technologii w dziedzinie kosmetologii. Perfekcjonistka uwielbiająca widzieć efekty swojej pracy. Martyna wykonuje zabiegi : depilacji laserem diodowym LIGHT SHEER  oraz Zabiegi IPL.

WIZAŻYSTKA
Zespol

ZOFIA MYNETT

Z wykształcenia kosmetolog, z zawodu i pasji wizażystka i stylistka rzęs. Ukończyła Europejską Szkołę Stylizacji Select. Swoje umiejętności doskonaliła podczas licznych kursów ze znanymi wizażystami w zakresie makijażu ślubnego, scenicznego, a także pracy na planie zdjęciowym. W 2015 r. brała udział w przygotowaniach uczestników do takich programów jak ,,Dzień dobry TVN” , ,,You can dance” oraz ,,Project runway”. Od 2017 roku zajmuje się również stylizacją rzęs. Stale stara się rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje.

SPEC. DO SPRAW ŻYWIENIA I DIETETYKI
Zespol

MARZENA PAWŁOWSKA

Od blisko 10 lat prowadzi Poradnię Żywieniową, która powstała z myślą o pacjentach, którzy z pomocą profesjonalnego dietetyka - doradcy żywieniowego chcą poprawić swój dotychczasowy sposób żywienia, schudnąć lub uzyskać poradę w zakresie żywienia w zdiagnozowanym przez lekarza schorzeniu. Dla każdego z Państwa, kto zechce skorzystać z jej oferty przygotuje najskuteczniejszą, indywidualnie opracowaną dietę. Jej nadrzędnym celem jest zawsze dobro pacjenta, dlatego udzielając porad żywieniowych kieruje się rzetelną wiedzą popartą odpowiednim wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem zawodowym. Jest przeciwniczką modnych diet i reklamowanych w mediach cudownych środków odchudzających. Tylko właściwie opracowana dieta oparta na nowej (z 2016r.) Piramidzie Żywieniowej wg Instytutu Żywności i Żywienia, powiązana ze zmianą nawyków żywieniowych pomoże uzyskać skuteczny i trwały efekt terapeutyczny. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie ze specjalnością dietetyka oraz Podyplomowe Studia Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Zajmuje się dietetycznym leczeniem chorób metabolicznych, odchudzaniem i poradnictwem żywieniowym dla kobiet w ciąży i karmiących. Ma też doświadczenie w pracy z dziećmi, gdyż już podczas praktyk studenckich w Poradni Dietetycznej Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu zajmowała się małymi pacjentami z chorobami jelit. Ten szczególny kontakt wynika też z faktu, że sama jest mamą i na co dzień dba o właściwą dietę swoich dzieci oraz kształtowanie ich prawidłowych nawyków żywieniowych.

FIZJOTERAPEUCI
Zespol

GABRIELA JANIK

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z tytułem mgr fizjoterapii. Praktyki kliniczne odbyła w wielu placówkach medycznych na terenie Łodzi, Gdańska i Skierniewic. Praktykę zawodową rozpoczęła jako fizjoterapeutka drużyny footballu amerykańskiego, którą kontynuowała także jako trenerka w klubie sportowym prowadząc konsultacje i treningi medyczne. Ukończyła wiele kursów fizjoterapeutycznych z zakresu masażu, kinesiotapingu, flossingu, powięzi, koncepcji PNF i pinoterapii wg Radosława Składowskiego. Swój warsztat wzbogaca na kolejnych szkoleniach.
Jej dociekliwość pomaga w diagnozowaniu i dobieraniu indywidualnej terapii dla pacjenta. Swoją pozytywnością, energią i pasją zaraża innych.

 

 

Zespol

AGNIESZKA KARPIŃSKA


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – kierunek Fizjoterapia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu klinikach, szpitalach i przychodniach. Ukończyła wiele kursów fizjoterapeutycznych z zakresu masażu, flossingu, kinesiotapingu. Jest również instruktorem Nordic Walking. W naszym klubie prowadzi zajęcia korekcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza uczestnicząc w kolejnych szkoleniach. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia.

INSTRUKTORZY FITNESS
Zespol

KATARZYNA ŁOBODA

   

Instruktorka fitness, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i Warszawskiej Szkoły Reklamy.
Pełna energii i zawsze uśmiechnięta, swoim pozytywnym nastawieniem do życia stara się zarazić uczestników zajęć.
Odkąd skończyła 4 lata, jej życiu stale towarzyszy aktywność fizyczna. Początkowo był to taniec,
później również fitness. Uważa, że najlepszą metodą na poprawę nastroju jest aktywność fizyczna!
Jej ukochaną formą zajęć jest intensywne TBC, na którym z uśmiechem na twarzy wyciska „siódme poty” z uczestników,
kładąc duży nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń. Doświadczenie zdobywała w warszawskich fitness
klubach od 2007 roku. Nieustannie wzbogaca swoje umiejętności na szkoleniach i warsztatach.   

Zespol

MAGDALENA KABA

Z wykształcenia Ekonomistka, z zamiłowania i pasji Instruktor Fitness. Zanim zdobyła kwalifikacje instruktorskie ( 2014 r) zgłębiała tajniki wiedzy fitness uczestnicząc przez 6 lat w zajęciach fitness. Podglądając od tylu lat doświadczonych instruktorów wie, jak przeprowadzić zajęcia, aby były one w pełni satysfakcjonujące dla uczestników. Cały czas szlifuje swój warsztat na wszelkich konwencjach i szkoleniach (m.in. warsztaty z Anną Lewandowską, warsztaty Short Fight Kick, szkolenia: Trening na systemach podwieszanych, Kettlebells, Powergym, Stretching, Mental Body Tour, Pilates MAT I oraz Pilates Intermediate. Aktywność fizyczna towarzyszy jej od „ zawsze”. Jest także fanką biegania, jazdy na rowerze oraz zdrowych koktajli . Zakochała się w ruchu bez pamięci. Na zajęciach, które prowadzi jest niezwykle dokładna, precyzyjna, nie daje taryfy ulgowej, wyciskając z uczestników ostatnie krople potu . Wciąż wykorzystuje nowinki fitness, nowe ćwiczenia, kombinacje, sekwencje. Z nią na pewno nie będzie szansy się nudzić! Jak mówi: Nie ma rzeczy niemożliwych, bo sama jest tego żywym przykładem.

 

 

Zespol

MALWINA WOŁOWIEC

   

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness.Ze sportem związana od szkoły podstawowej. Trenowała Lekkoatletykę a ściślej mówiąc biegi sprinterskie na 100m, biegi sztafetowe 4x100m, a także skok w dal. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej, dlatego postanowiła zrobić kurs instruktora fitness i dzielić się swoją miłością z innymi. Jej dewizą życiową jest stwierdzenie `Znajdź swoje słabości i zwalczaj je`. Według niej tą złotą myśl warto stosować zarówno w życiu codziennym, jak i na sali gimnastycznej.    

Zespol

MAJA ZYGMUNCIAK

   

Mama 8 miesięcznego brzdąca, Z zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych, W świecie fitness działa od 5 lat. Przez rok studiowała dietetykę. Ukończyła kursy i szkolenia tj.: instruktor fitness, instruktor zajęć na trampolinach, bosu, sztangi oraz teoria i praktyka treningu siłowego. Dodatkowo zdobywa swe uprawnienia w kierunku pracy z dziećmi tj: fizjoterapeutyczne zabawy sensoryczne, oraz zabawy stymulujące rozwój emocjonalny u dzieci. Współpracuje z firmą, która jest znana z naturalnych kosmetyków i suplementów diety. W przyszłości planuje studia pedagogiczne, które poszerzą jej horyzonty w pracy z dziećmi, prowadzeniu zajęć fitness jak i w codziennym życiu.

Zespol

MAGDALENA KAPUŚCIŃSKA

Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Animator czasu wolnego, jest członkiem Zumba Instructor Network. Z tańcem związana od najmłodszych lat. Swój debiut sceniczny miała w wieku lat 3 :) Energiczna, charyzmatyczna, kontaktowa. Zakochana w swoich kursantkach- tych dużych i tych małych.

Zespol

KINGA JUŹWIUK

   

Od 2013 roku Instruktor Zumba Fitness i Zumba Kids, od 2015 roku instruktor Salsation fitness. Prywatnie: żona, matka 2 dzieci i właściciel sklepu z zabawkami patatoy.pl. Kocha tańczyć i aktywnie spędzać czas. Jej ulubione motto: „Nie musisz być świetny aby zacząć, ale musisz zacząć aby być świetny”. 

INSTRUKTORZY TAŃCA
Zespol

DIANA CHAKAVA

Pochodzi z Ukrainy i obecnie studiuję w Akademii Humanistuczno-Ekonomicznej w Łodzi,kierunek Taniec specjalność tancerz-choreograf na 3 roku. Z Tańcem związana jest od 13 lat. Swe umiejętności rozpoczynała od tańca klasycznego - baletu. Podczas całej, dotychczasowej przygody z tańcem swe umiejętności rozwijała i rozwija nadal w tańcu współczesnym, hip-hopie, jazzie oraz tańcu nowoczesnym. Nie jest jej obcy taniec towarzyski zarówno ten z Ameryki Łacińskiej, jak i standardowy. Dianka trenowała również w dzieciństwie gimnastykę artystyczną i akrobatykę. Pracuję również jako instruktor fitness a także instruktor tańca: dance solo i latino solo. Wielokrotnie wygrywała mistrzostwa na Ukrainie i za granicą. Na zajęciach daje z siebie wszystko. Jest mega profesjonalistką. Stara się, aby wszyscy uczestnicy zajęć czuje się na nich wyjątkowo.

Zespol

LORETA SALMANOVIC

Studentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, kierunek: taniec, specjalizacja: tancerz choreograf. Tańczy od 6-go roku życia. Pierwsze kroki taneczne stawiała w Polskim Zespole Pieśni i Tańca Wilenka, gdzie poznawała tańce ludowe: polskie, rosyjskie, ukraińskie, litewskie, bułgarskie oraz wiele innych. Wtedy z zespołem bardzo dużo podróżowała za granice kraju biorąc udział w wielu folklorystycznych festiwalach. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Wilnie, gdzie zdobyła profesjonalną wiedzę z zakresu tańca klasycznego, ekspresji scenicznej, historii tańca oraz tańca historycznego i obyczajowego. Corocznie brała udział w rosyjskich konkursach w Moskwie i Petersburgu, gdzie zdobyła II i III miejsce oraz tytuł Utalentowanej Baletnicy. Praca z dziećmi sprawia jej przyjemność i radość. 

 

INSTRUKTORZY AKROBATYKI
Zespol

GRZEGORZ WOŹNICA

Zaczął przygodę z tańcem sportowym w wieku 8lat. Jego nieodłącznym elementem zawsze była akrobatyka, która stała się największą pasją. Trenował pod okiem wielu specjalistów aby w końcu samemu stać się jednym z nich. W swojej karierze tancerza sportowego wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza oraz Wice Mistrza Polski i Świata. Jego najważniejszymi osiągnięciami są: Mistrzostwo Świata Electric Boogie 2004-2011,Wice Mistrzostwo Świata Hip Hop 2009, Mistrzostwo Polski Electric Boogie 2003-2012, Wice Mistrzostwo Polski Hip Hop 2008-2012. Teraz swoją pasją i miłością do akrobatyki zaraża młodsze pokolenia. Jego wyczyny można podziwiać na deskach łódzkiego Teatru Arlekin, w którym jest kaskaderem.

Zespol

MARIA WÓJCIK

Od 6. roku życia trenuje gimnastykę artystyczną. Zdobywała wiele nagród na zawodach klubowych oraz międzyklubowych. Wielokrotnie brała udział w pokazach gimnastycznych oraz sportowych. Swoją przygodę ze sportem zaczynała od tańca, począwszy od tańca współczesnego, przez jazz, na balecie kończąc. Zdobywała doświadczenie oraz wiele medali na turniejach i konkursach w różnych stylach tańca. Gimnastykę artystyczną trenowała w czołówce warszawskich klubów pod okiem najlepszych trenerów z Polski i Rosji. Gimnastyka artystyczna jest jej największą pasją. Od dwóch lat swoją pasję i miłość do tego sportu przelewa na dzieci. Zaczynała jako pomocnik trenera głównego przy treningach oraz zawodach. Następnie sama podjęła pracę jako trener gimnastyki artystycznej. Do tej pory rekreacyjnie trenuję gimnastykę dla podtrzymania formy, rozciągnięcia oraz dla swojej własnej przyjemności. Na zajęciach ma indywidualne podejście do każdego dziecka, jest niesamowicie dokładna i zwraca ogromną uwagę na każdy szczegół. Ma autorski sposób mobilizacji dzieci, dzięki któremu ćwiczą z chęcią i zapałem. Na każdym treningu stara się przekazać dzieciom jak najwięcej, aby z dnia na dzień stawały się coraz lepsze.