RECEPCJONISTKA
Zespol

JULIA KOTRAS

Recepcjonistka klubu Estetic Fitness. Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Skierniewicach, a aktualnie studentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Zarządzania. Jest pierszą osobą, z którą klubowicz, czy klubowiczka ma kontakt. Zapozna Cię z ofertą w klubie, przeprowadzi tour po naszym studio a także pomoże w wyborze odpowiednich zajęć.

TRENER MEDYCZNY I PERSONALNY
Zespol

EDYTA LEWANDOWSKA-PIWEK

Założycielka ESTETIC FITNESS w Skierniewicach. Swoją pasję do sportu realizuje już od lat szkolnych, kończąc Liceum o profilu sportowym oraz będąc 9 lat siatkarką klubu VIS Sk-ce, gdzie systematyczność ćwiczeń i chęć zdobywania coraz wyższych celów pozostała jej dewizą na całe życie. Na dobre zakochana w formie aktywności fizycznej, której to tajniki poznała na warszawskim AWF u boku autorytetów tej dziedziny. Rozwijając wciąż swe umiejętnościu od lutego 2017r jest Trenerem Personalnym z międzynarodową legitymacją REPs, z międzynarodowym certyfikatem IFAA Personal Trainer, z certyfikatem Athlete Performance. Od 2022r. jest absolwentką rocznego kursu Blackroll Therapy, gdzie zdobyła wiedzę z zakresu treningu medycznego.

Praktykę managerską osiągnęła pracując od 1999 roku w międzynarodowej korporacji o profilu handlowo-usługowym, gdzie zarządzała kilkunastoma placówkami na terenie kraju. Oprócz codziennej praktyki brała udział w licznych szkoleniach i seminariach, wciąż doskonaląc swe umiejętności w świadomym zarządzaniu jakim jest: umiejętność dostrzegania i rozwijania potencjału pracowników, motywowanie, ale też delegowanie oraz ocena kompetencji. Tam też zdobyła najcenniejsze doświadczenie w obsłudze klienta a priorytetem dla niej jest umiejętność rozpoznania jego potrzeb i spełnianie jego oczekiwań. Dziś mając stabilny fundament jakim jest rodzina oraz wiele lat doświadczeń pragnie kreować miejsce, które jest dedykowane przede wszystkim kobietom i dzieciom. Miejsce, które z marzenia stało się celem, gdzie jakość, estetyka i klimat jest stworzone z myślą o nich.

KOSMETOLOG
Zespol

MARTYNA KOSIŃSKA

Absolwentka kierunków: kosmetologia oraz turystyka uzdrowiskowa i SPA. W branży od 2008 roku. Założycielka M&M Centrum Laseroterapii i współpracująca z wieloma gabinetami w całej Polsce. Od listopada 2016r. również rozpoczęła owocną współpracę z nami ;-) Zafascynowana osiągnięciami nowoczesnej technologii w dziedzinie kosmetologii. Perfekcjonistka uwielbiająca widzieć efekty swojej pracy. Martyna wykonuje zabiegi : depilacji laserem diodowym LIGHT SHEER  oraz Zabiegi IPL.

FIZJOTERAPEUCI
Zespol

PATRYCJA SĘDKOWSKA

 

Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalach oraz przychodniach pracując zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Ukończyła kurs masażu tkanek głębokich. Swój wolny czas poświęca na czytanie książek i samorozwój. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii.
 

 

 

 

Zespol

AGNIESZKA KARPIŃSKA


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – kierunek Fizjoterapia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu klinikach, szpitalach i przychodniach. Ukończyła wiele kursów fizjoterapeutycznych z zakresu masażu, flossingu, kinesiotapingu. Jest również instruktorem Nordic Walking. W naszym klubie prowadzi zajęcia korekcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza uczestnicząc w kolejnych szkoleniach. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia.

INSTRUKTORZY FITNESS
Zespol

JOANNA FILIPEK

 

Z wykształcenia filolog romanista. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga i dyplomowany nauczyciel jogi wg B.K.S. Iyengara. Jogę praktykuje od 15 lat. W 2014 roku ukończyła kurs instruktorski hatha jogi w Częstochowie prowadzony przez prof. Janusza Szopę, a w 2017 roku 4-letni kurs nauczycielski jogi według metody B.K.S Iyengara pod okiem Romana Grzeszykowskiego w Krakowie. Systematycznie uczestniczy w warsztatach z wybitnymi nauczycielami z Polski i zagranicy: Ewa Wardzała, Jurek Jagucki, ojciec Joseph Pereira, Carrie Owerko. Na swoich zajęciach wykorzystuje elementy jogi do budowania wewnętrznej uważności poprzez poszukiwanie równowagi między aktywnością i biernością, wysiłkiem i rozluźnieniem.

Zespol

KATARZYNA ŁOBODA

   

Instruktorka fitness, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i Warszawskiej Szkoły Reklamy.
Pełna energii i zawsze uśmiechnięta, swoim pozytywnym nastawieniem do życia stara się zarazić uczestników zajęć.
Odkąd skończyła 4 lata, jej życiu stale towarzyszy aktywność fizyczna. Początkowo był to taniec,
później również fitness. Uważa, że najlepszą metodą na poprawę nastroju jest aktywność fizyczna!
Jej ukochaną formą zajęć jest intensywne TBC, na którym z uśmiechem na twarzy wyciska „siódme poty” z uczestników,
kładąc duży nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń. Doświadczenie zdobywała w warszawskich fitness
klubach od 2007 roku. Nieustannie wzbogaca swoje umiejętności na szkoleniach i warsztatach.   

Zespol

MAGDALENA KABA

Z wykształcenia Ekonomistka, z zamiłowania i pasji Instruktor Fitness. Zanim zdobyła kwalifikacje instruktorskie ( 2014 r) zgłębiała tajniki wiedzy fitness uczestnicząc przez 6 lat w zajęciach fitness. Podglądając od tylu lat doświadczonych instruktorów wie, jak przeprowadzić zajęcia, aby były one w pełni satysfakcjonujące dla uczestników. Cały czas szlifuje swój warsztat na wszelkich konwencjach i szkoleniach (m.in. warsztaty z Anną Lewandowską, warsztaty Short Fight Kick, szkolenia: Trening na systemach podwieszanych, Kettlebells, Powergym, Stretching, Mental Body Tour, Pilates MAT I oraz Pilates Intermediate. Aktywność fizyczna towarzyszy jej od „ zawsze”. Jest także fanką biegania, jazdy na rowerze oraz zdrowych koktajli . Zakochała się w ruchu bez pamięci. Na zajęciach, które prowadzi jest niezwykle dokładna, precyzyjna, nie daje taryfy ulgowej, wyciskając z uczestników ostatnie krople potu . Wciąż wykorzystuje nowinki fitness, nowe ćwiczenia, kombinacje, sekwencje. Z nią na pewno nie będzie szansy się nudzić! Jak mówi: Nie ma rzeczy niemożliwych, bo sama jest tego żywym przykładem.

 

 

Zespol

MALWINA WOŁOWIEC

   

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness.Ze sportem związana od szkoły podstawowej. Trenowała Lekkoatletykę a ściślej mówiąc biegi sprinterskie na 100m, biegi sztafetowe 4x100m, a także skok w dal. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej, dlatego postanowiła zrobić kurs instruktora fitness i dzielić się swoją miłością z innymi. Jej dewizą życiową jest stwierdzenie `Znajdź swoje słabości i zwalczaj je`. Według niej tą złotą myśl warto stosować zarówno w życiu codziennym, jak i na sali gimnastycznej.    

Zespol

MARTYNA KWIATKOWSKA

Swoja przygodę z Zumba Fitness rozpoczęła pod koniec 2014 roku, gdzie przypadkiem trafiła na zajęcia. Wtedy to instruktorzy zumby zarazili ją swoją pasją. Od 2017 roku jest instruktorem zumba fitness i teraz już może dzielić się swoją radością i zarażać wszystkich ogromną dawką pozytywnej energii. Jest osobą z dużym pokładem energii, aktywną na co dzień, kocha adrenalinę , bywa spontaniczna (co przydaje się przy zapomnianych krokach), uwielbia ludzi - wszystkich bez wyjątku, małych i dużych. Ufa, że wszyscy będą się z nią świetnie bawić.

INSTRUKTORKA TAŃCA
Zespol

JOANNA ŻEROMIŃSKA (KONCZAK)

Szczęśliwa żona i mama. Magister Sztuki w specjalności choreografia. Absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi (choreografia) oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej (tytuł licencjata w spec. tancerz - choreograf). Ukończyła studium pedagogiczne przy Akademii Muzycznej. Uczyła się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. H. Wieniawskiego w Łodzi (klasa  fortepianu).Umiejętności taneczne zdobywała w Szkole Formy i Tańca ODORIKO, klubach tańca towarzyskiego ESKULAP – Brzostowscy i ŁDK Łódź (klasa „c” w obu stylach tanecznych: standardowym i latynoamerykańskim) oraz Niepublicznej Szkole Baletowej w Łodzi. Posiada certyfikat Ballet Technique (IFAA Polska), certyfikat Letniej Szkoły Tańca Współczesnego (Koszęcin 2015) oraz ukończony Kurs Wychowawcy Wypoczynku (WODN w Łodzi). Laureatka wielu ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Zdobywczyni I miejsca w Pucharze Okręgu Łódzkiego w stylu latynoamerykańskim (2009) oraz II miejsca w Konkursie Sztuki Baletowej (Elbląg 2013). Uczestniczyła w prestiżowym Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Mariana Wieczystego (Kraków 2009). Pracowała jako nauczyciel tańca i instruktor Ballet Technique w ESTETIC FITNESS w Skierniewicach, wychowawca i instruktor na koloniach i zimowiskach dla dzieci i młodzieży, nauczyciel tańca w Niepublicznej Szkole Baletowej. Ma również doświadczenie tworzenia choreografii do teledysków i koncertów oraz prowadzenia imprez jako konferansjer. Od 2015 członek Diakonii Modlitwy Tańcem wspólnoty Mocni w Duchu (taniec, prowadzenie warsztatów z modlitwy tańcem i flagami, tworzenie choreografii, prowadzenie grupy tanecznej w przedsięwzięciach Archidiecezji Łódzkiej: Noc Świętych (2017), Arena Młodych (2018). Obecnie prowadzi zajęcia kulturowe dla dzieci w świetlicy środowiskowej Anielisko oraz zajęcia taneczne dla dzieci w ESTETIC FITNESS.

INSTRUKTOR AKROBATYKI
Zespol

GRZEGORZ WOŹNICA

Zaczął przygodę z tańcem sportowym w wieku 8lat. Jego nieodłącznym elementem zawsze była akrobatyka, która stała się największą pasją. Trenował pod okiem wielu specjalistów aby w końcu samemu stać się jednym z nich. W swojej karierze tancerza sportowego wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza oraz Wice Mistrza Polski i Świata. Jego najważniejszymi osiągnięciami są: Mistrzostwo Świata Electric Boogie 2004-2011,Wice Mistrzostwo Świata Hip Hop 2009, Mistrzostwo Polski Electric Boogie 2003-2012, Wice Mistrzostwo Polski Hip Hop 2008-2012. Teraz swoją pasją i miłością do akrobatyki zaraża młodsze pokolenia. Jego wyczyny można podziwiać na deskach łódzkiego Teatru Arlekin, w którym jest kaskaderem.