Aktualności

KRIOLIPOLIZA - ZAMRAŻANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ!!!

 

Kriolipoliza to zabieg na ciało polegający na wymrażaniu tkanki tłuszczowej, co skutkuje zmniejszaniem się jej objętości..Szczególnie polecany jest osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą poradzić sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej w danych partiach.  Wykorzystywane jest także podciśnienie, które umożliwia wyizolowanie obszaru zabiegu.. Kriolipoliza zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej o ok.30-40%. Ostateczny rezultat widoczny jest po 2-3 miesiącach. Dla pogłębienia efektu można po tym czasie wykonać zabieg powtórnie.

ON
LINE
Aktualności

ĆWICZ Z NAMI W SWOIM DOMU !!!

 

Estetic Fitness już drugi raz całkowicie przeniósł się do on-line. Chcielibyśmy bardzo Was prosić, byście nie zawieszali karnetów. Dzięki temu wspieracie klub, który mimo zamknięcia ma zobowiązania finansowe ( pensje, czynsz itd.). Chcemy w tym czasie dać Wam wartościowe treningi on-line, umożliwiamy Wam wypożyczenie sprzętu, wszelkiej pomocy i porad. Korzystając z tego wszystkiego pozwalacie nam przetrwać trudny czas. 

PROMOCJA NA KARNET ON-LINE - 8 wejść w cenie 89 zł !!!        Wejście jednorazowe 15 zł

 

 
11
MARCA
Aktualności

USUWANIE PAJĄCZKÓW I NACZYNEK NA NOGACH !!!

 

11 marca są przyjęcia specjalisty, chirurga/flebologa - dr Krzysztofa Piórek.  To lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby. W naszym gabinecie dr Piórek konsultuje i wykonuje zabiegi skleroterapii - usuwania pajączków i naczynek na nogach. Zapisy już rozpoczęte.

03
MARCA
Aktualności

DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER & ZABIEGI IPL

 

 03 marca to kolejny termin przyjęć kosmetologa, laseroterapeutki - Martyny Kosińskiej. Tego dnia odbędą się zarówno konsultacje jak i zabiegi " pod okiem' specjalistki. Dzięki naszej współpracy poszerzyliśmy ofertę gabinetu o zabiegi: LIGHT SHEER - to najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia na świecie , królowa depilacji laserowej oraz IPL IPULSE do zabiegów tj.: fotoodmładzanie, zamykanie rozszerzonych naczyń, usuwanie przebarwień,blizn i rozstępów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

21
LUTEGO
Aktualności

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY !!!

 

Od grudnia 2018 roku w Estetic Beauty przyjmuje nowa, wykwalifikowana linergistka Maja Nadolska; wielbicielka naralnego podkreślenia urody, ceniąca perfekcjonizm. W gabinecie Estetic Beauty wykonuje makijaż permanentny powiek " Eyelier", makijaż permanentny ust 3D, makijaż permanentny brwi Ombre Brows, makijaż permanentny brwi techniką włoskową.


Aktualności

ZACZNIJ OD WIZYTY U DIETETYKA !!!

 

Porada dietetyczna to przede wszystkim bardzo dokładne poznanie osoby, którą pragniemy „zdrowo odżywiać”. Dietetyk poprzez dobór odpowiedniej diety prowadzi profilaktykę chorób dietozależnych oraz jest odpowiedzialny za leczenie żywieniowe w różnych stanach chorobowych. Jego wiedza obejmuje zarówno pochodzenie żywności, jak i proces przygotowania potraw, a także problematykę jej dostosowania do potrzeb organizmu w zależności od jego stanu i wieku. Dietetyk Mgr Marzena Pawłowska przyjmuje w piątek - na zapisy.


Aktualności

ĆWICZENIA KOREKCYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!!!

 

W klubie oferujemy zajęcia korekcyjne zarówno grupowe jak i indywidualne. Podstawowy cel zajęć korekcyjnych to przeciwdziałanie i zapobieganie powstawania i pogłębiania się wad postawy ciała. Prawidłowa postawa ciała ma decydujące znaczenie dla rozwijającego się organizmu i zdrowia młodego człowieka – prawidłowego krążenia, oddychania i trawienia. Zajęcia prowadzi fizjoterapeutka - Agnieszka Karpińska.


Aktualności

TWOJE URODZINY W ESTETIC FITNESS?

 

Chcesz zorganizować swoje urodziny w ESTETIC FITNESS? Czemu nie? Po raz pierwszy przygotowaliśmy je we wrześniu dla naszej klientki Zosi, ❤️ na życzenie jubilatki ❤️)  Tematem przewodnim była zumba  A jaki Ty "klimat" wybierzesz dla siebie? O wszystkie niezbędne informacje pytaj w recepcji klubu.


Aktualności

TANECZNY WIECZÓR PANIEŃSKI - SEXY BURLESQUE?

 

Tylko u nas warsztaty Sexy Burlesque w ramach propozycji na WIECZÓR PANIEŃSKI. Sexy Burlesque podkreśla atrybuty kobiecości, buduje pewność siebie, sprawia, że każda kobieta może się poczuć jak diwa, czy wamp ;-) Zapytaj o szczegóły w recepcji klubu.