02
WRZEŚNIA
Aktualności

USUWANIE PAJĄCZKÓW I NACZYNEK NA NOGACH !!!

 

02 września są przyjęcia specjalisty, chirurga/flebologa - dr Krzysztofa Piórek.  To lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby. W naszym gabinecie dr Piórek konsultuje i wykonuje zabiegi skleroterapii - usuwania pajączków i naczynek na nogach. Zapisy już rozpoczęte.


Aktualności

AKTYWNE WAKACJE DLA DZIECI!!!

 

Od 24 czerwca zaczynamy jak co roku cykl warsztatów taneczno-ruchowych dla dzieci i młodzieży. Pierwsze dwa tygodnie (24.06 - 09.07) to oferta przygotowana dla małych baletnic. Od 12.07 do 23.07 zapraszamy dziewczynki na zajęcia z gimnastyki artystycznej. Od 26.07 do 06.08 proponujemy warsztaty z tańca nowoczesnego a od 09.08 do 20.08 w ofercie zagości zumba kids. Całość wakacyjnych warsztatów zamkną kilkugodzinne warsztaty akrobatyczne dnia 28.08. Szczegółowy program jest dostępny w recepcji klubu ESTETIC FITNESS.

11
CZERWCA
Aktualności

DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER & ZABIEGI IPL

 

 11 czerwca to kolejny termin przyjęć kosmetologa, laseroterapeutki - Martyny Kosińskiej. Tego dnia odbędą się zarówno konsultacje jak i zabiegi " pod okiem' specjalistki. Dzięki naszej współpracy poszerzyliśmy ofertę gabinetu o zabiegi: LIGHT SHEER - to najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia na świecie , królowa depilacji laserowej oraz IPL IPULSE do zabiegów tj.: fotoodmładzanie, zamykanie rozszerzonych naczyń, usuwanie przebarwień,blizn i rozstępów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Aktualności

KRIOLIPOLIZA - ZAMRAŻANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ!!!

 

Kriolipoliza to zabieg na ciało polegający na wymrażaniu tkanki tłuszczowej, co skutkuje zmniejszaniem się jej objętości..Szczególnie polecany jest osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą poradzić sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej w danych partiach.  Wykorzystywane jest także podciśnienie, które umożliwia wyizolowanie obszaru zabiegu.. Kriolipoliza zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej o ok.30-40%. Ostateczny rezultat widoczny jest po 2-3 miesiącach. Dla pogłębienia efektu można po tym czasie wykonać zabieg powtórnie.


Aktualności

MAKIJAŻ PERMANENTNY !!!

 

Od grudnia 2018 roku w Estetic Beauty przyjmuje nowa, wykwalifikowana linergistka Maja Nadolska; wielbicielka naralnego podkreślenia urody, ceniąca perfekcjonizm. W gabinecie Estetic Beauty wykonuje makijaż permanentny powiek " Eyelier", makijaż permanentny ust 3D, makijaż permanentny brwi Ombre Brows, makijaż permanentny brwi techniką włoskową.


Aktualności

ZACZNIJ OD WIZYTY U DIETETYKA !!!

 

Porada dietetyczna to przede wszystkim bardzo dokładne poznanie osoby, którą pragniemy „zdrowo odżywiać”. Dietetyk poprzez dobór odpowiedniej diety prowadzi profilaktykę chorób dietozależnych oraz jest odpowiedzialny za leczenie żywieniowe w różnych stanach chorobowych. Jego wiedza obejmuje zarówno pochodzenie żywności, jak i proces przygotowania potraw, a także problematykę jej dostosowania do potrzeb organizmu w zależności od jego stanu i wieku. Dietetyk Mgr Marzena Pawłowska przyjmuje w piątek - na zapisy.


Aktualności

ĆWICZENIA KOREKCYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!!!

 

W klubie oferujemy zajęcia korekcyjne zarówno grupowe jak i indywidualne. Podstawowy cel zajęć korekcyjnych to przeciwdziałanie i zapobieganie powstawania i pogłębiania się wad postawy ciała. Prawidłowa postawa ciała ma decydujące znaczenie dla rozwijającego się organizmu i zdrowia młodego człowieka – prawidłowego krążenia, oddychania i trawienia. Zajęcia prowadzi fizjoterapeutka - Agnieszka Karpińska.


Aktualności

TWOJE URODZINY W ESTETIC FITNESS?

 

Chcesz zorganizować swoje urodziny w ESTETIC FITNESS? Czemu nie? Po raz pierwszy przygotowaliśmy je we wrześniu dla naszej klientki Zosi, ❤️ na życzenie jubilatki ❤️)  Tematem przewodnim była zumba  A jaki Ty "klimat" wybierzesz dla siebie? O wszystkie niezbędne informacje pytaj w recepcji klubu.


Aktualności

TANECZNY WIECZÓR PANIEŃSKI - SEXY BURLESQUE?

 

Tylko u nas warsztaty Sexy Burlesque w ramach propozycji na WIECZÓR PANIEŃSKI. Sexy Burlesque podkreśla atrybuty kobiecości, buduje pewność siebie, sprawia, że każda kobieta może się poczuć jak diwa, czy wamp ;-) Zapytaj o szczegóły w recepcji klubu.