ON
LINE
Aktualności

ĆWICZ Z NAMI W SWOIM DOMU !!!

 

Estetic Fitness już drugi raz całkowicie przeniósł się do on-line. Chcielibyśmy bardzo Was prosić, byście nie zawieszali karnetów. Dzięki temu wspieracie klub, który mimo zamknięcia ma zobowiązania finansowe ( pensje, czynsz itd.). Chcemy w tym czasie dać Wam wartościowe treningi on-line, umożliwiamy Wam wypożyczenie sprzętu, wszelkiej pomocy i porad. Korzystając z tego wszystkiego pozwalacie nam przetrwać trudny czas. 

PROMOCJA NA KARNET ON-LINE - 8 wejść w cenie 89 zł !!!        Wejście jednorazowe 15 zł

 

 
12
LISTOPADA
Aktualności

USUWANIE PAJĄCZKÓW I NACZYNEK NA NOGACH !!!

 

12 listopada wracają przyjęcia specjalisty, chirurga/flebologa - dr Krzysztofa Piórek.  To lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby. W naszym gabinecie dr Piórek konsultuje i wykonuje zabiegi skleroterapii - usuwania pajączków i naczynek na nogach. Zapisy już rozpoczęte.

04
LISTOPADA
Aktualności

DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER & ZABIEGI IPL

 

 04 listopada to kolejny termin przyjęć kosmetologa, laseroterapeutki - Martyny Kosińskiej. Tego dnia odbędą się zarówno konsultacje jak i zabiegi " pod okiem' specjalistki. Dzięki naszej współpracy poszerzyliśmy ofertę gabinetu o zabiegi: LIGHT SHEER - to najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia na świecie , królowa depilacji laserowej oraz IPL IPULSE do zabiegów tj.: fotoodmładzanie, zamykanie rozszerzonych naczyń, usuwanie przebarwień,blizn i rozstępów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Aktualności

MAKIJAŻ PERMANENTNY !!!

 

Od grudnia 2018 roku w Estetic Beauty przyjmuje nowa, wykwalifikowana linergistka Maja Nadolska; wielbicielka naralnego podkreślenia urody, ceniąca perfekcjonizm. W gabinecie Estetic Beauty wykonuje makijaż permanentny powiek " Eyelier", makijaż permanentny ust 3D, makijaż permanentny brwi Ombre Brows, makijaż permanentny brwi techniką włoskową.


Aktualności

ZACZNIJ OD WIZYTY U DIETETYKA !!!

 

Porada dietetyczna to przede wszystkim bardzo dokładne poznanie osoby, którą pragniemy „zdrowo odżywiać”. Dietetyk poprzez dobór odpowiedniej diety prowadzi profilaktykę chorób dietozależnych oraz jest odpowiedzialny za leczenie żywieniowe w różnych stanach chorobowych. Jego wiedza obejmuje zarówno pochodzenie żywności, jak i proces przygotowania potraw, a także problematykę jej dostosowania do potrzeb organizmu w zależności od jego stanu i wieku. Dietetyk Mgr Marzena Pawłowska przyjmuje w piątek - na zapisy.


Aktualności

ĆWICZENIA KOREKCYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!!!

 

W klubie oferujemy zajęcia korekcyjne zarówno grupowe jak i indywidualne. Podstawowy cel zajęć korekcyjnych to przeciwdziałanie i zapobieganie powstawania i pogłębiania się wad postawy ciała. Prawidłowa postawa ciała ma decydujące znaczenie dla rozwijającego się organizmu i zdrowia młodego człowieka – prawidłowego krążenia, oddychania i trawienia. Zajęcia prowadzi fizjoterapeutka - Agnieszka Karpińska.


Aktualności

TWOJE URODZINY W ESTETIC FITNESS?

 

Chcesz zorganizować swoje urodziny w ESTETIC FITNESS? Czemu nie? Po raz pierwszy przygotowaliśmy je we wrześniu dla naszej klientki Zosi, ❤️ na życzenie jubilatki ❤️)  Tematem przewodnim była zumba  A jaki Ty "klimat" wybierzesz dla siebie? O wszystkie niezbędne informacje pytaj w recepcji klubu.


Aktualności

TANECZNY WIECZÓR PANIEŃSKI - SEXY BURLESQUE?

 

Tylko u nas warsztaty Sexy Burlesque w ramach propozycji na WIECZÓR PANIEŃSKI. Sexy Burlesque podkreśla atrybuty kobiecości, buduje pewność siebie, sprawia, że każda kobieta może się poczuć jak diwa, czy wamp ;-) Zapytaj o szczegóły w recepcji klubu.