OD CZERWCA
Aktualności

Jesteśmy sponsorem nagród "KINA DLA KOBIET"Od czerwca 2014r. nawiązaliśmy współpracę z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Skierniewicach tj. Kinem "Polonez", biorąc udział w comiesięcznych spotkaniach z cyklu: "Kino Dla Kobiet". Serdecznie zapraszamy w każdy, pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 19:00 na film a po nim na losowanie niespodzianek. ESTETIC FITNESS jest jednym ze sponsorów nagród.

LIPIEC/ SIERPIEŃ
Aktualności

WAKACYJNY FITNESS NAD ZALEWEM SKIERNIEWICKIMOSiR NAWA & ESTETIC FITNESS podczas wakacji 2014r. zorganizowali cykl treningów fitness w każdą niedzielę lipca i sierpnia. Podczas tych spotkań ćwiczyliśmy różne formy fitness-u. Z zajęć mógł skorzystać każdy, bez względu na płeć i wiek. AKTYWNE NIEDZIELE cieszyły się dużym zainteresowaniem :-)

 

PAŹDZIERNIK-GRUDZIEŃ
Aktualności

JESIENNE "FIT-TRENINGI" OSiR NAWA & ESTETIC FITNESSOd października do grudnia 2014r.w hali OSiR nr 2 odbył się weekendowy cykl bezpłatnych zajęć fitness, w którym to między innymi instruktorzy ESTETIC FITNESS poprowadzili zajęcia w sobotnie przedpołudnia. Projekt bardzo się spodobałam mieszkańcom Skierniewic w związku z czym zapowiadamy już wkrótce powtórkę.

OD STYCZNIA
Aktualności

ESTETIC FITNESS & VAMULA WE WSPÓLNYM PROJEKCIE!!!Zapraszamy na pierwszy kurs w Skierniewicach:

AFRO- to zajęcia solo w oparciu o trzy style taneczne, rodem z Afryki: Afro-house, Kuduro i Funana. Pełen opis mogą Państwo znaleźć w zakładce OFERTA/FITNESS/CHOREO.

11
STYCZNIA
Aktualności

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!

 

ESTETIC FITNESS z ogromną przyjemnością włącza się do 23 Finału WOŚP i przekazuje na licytację przedmioty charakteryzujące KLUB.

W tym roku zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na:
„Podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”

KOCHAJMY POMAGAĆ!!!

LIPIEC / SIERPIEŃ
Aktualności

FITNESSOWA NIEDZIELA - OSiR NAWA & ESTETIC FITNESS


Od 5 lipca w każdą niedzielę wakacji nad zalewem skierniewickim odbywały się treningi fitness. Zespół ESTETIC FITNESS: (19.07) - CARDIO COMBAT z Niną Czarnecką- Pałką, (02.08) - INTERWAŁ z Malwiną Bursztynowicz, (16.08) TABATA w duecie z Katarzyną Łobodą i Agnieszką Kuchtą a na koniec wakacji (30.08) AFRO & KIZOMBA poprowadzili Karolina i Łukasz Kowalczykowie. Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem :-)